خانه

Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Baidun New Energy Co., Ltd. یک شرکت حرفه ای است که بر روی حفاظت از محیط زیست باتری های Lifepo4 تمرکز دارد و تحقیق و توسعه، تولید و فروش را ادغام می کند.شرکت ما دارای دو کارخانه است که در Dongguan و Huizhou، استان گوانگدونگ واقع شده اند و دارای 12 سال تجربه در صنعت است.بایدون باتری به فلسفه کسب و کار یکپارچگی و حرفه ای بودن پایبند است و همیشه ایمنی بالا، کیفیت بالا و حفاظت از محیط زیست را به عنوان ارزش های اصلی خود در نظر می گیرد.متعهد به ارائه راهکارهای قدرت کلی به مشتریان است.این یک پیشگام و پیشرو در زمینه انرژی های جدید داخلی است.محصولات آن شامل لیتیوم فسفات آهن است.سه سری باتری وجود دارد، باتری های لیتیوم تیتانات و باتری های لیتیومی سه تایی.برنامه های کاربردی محصول سه حوزه اصلی "قدرت، مصرف و ذخیره انرژی" را پوشش می دهد.دارای طیف گسترده ای از برنامه ها و سبک های متنوع است و خدمات OEM/ODM را برای رفع نیازهای مختلف مشتریان ارائه می دهد.باتری های باکیفیت محصولی واقعا مقرون به صرفه هستند و کیفیت آن کاملا تضمین شده است.ما مطابق با استانداردهای صنعت مربوطه پردازش می کنیم و به استانداردهای ملی کنترل کیفیت می رسیم.ما مستقیماً از کارخانه به شما می فروشیم، بنابراین هیچ واسطه ای وجود ندارد، فقط قیمت های مناسب، تحویل سریع و پشتیبانی کامل پس از فروش وجود دارد.
ماحفظ کردنصداقت و حرفه ای بودن، همیشه ایمنی بالا، کیفیت بالا و حفاظت از محیط زیست را به عنوان ارزش های اصلی خود در نظر بگیرید و مسئولیت اجتماعی را به عهده بگیرید!
بای دان، همیشه اینجاست!شریک تجاری واقعاً موفق شماست!یک موقعیت برد-برد با خود و شرکتتان برای آینده ای بهتر ایجاد کنید!چین Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd. Shenzhen Baidun New Energy Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : BAIDUN

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 3000000-8000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%